Analýzy sázek, rady a tipy komunity sázkařů

Analýzy sázek, rady a tipy komunity sázkařů

Gribkov

Ahojte sázkaři,

Jasne je těžké někdy tipnout stolní tenis a ještě k tomu v Rusku, ale podívejte se do historie analýz a uvidíte, ze to jde. Momentálně jsme v zelených číslech a to staci jen sledovat.
..sledovat formu obou dvou. Pokud má jeden 5 proher v rade a někdo 5 výher v rade, což je příklad tohoto zapasu, tak to je první ukazatel toho, ze 1.63 už rázem padá o desetinu.
..další věc jsou vzájemne zápasy, tak je nahoře také Gribkov, který vede 3:2 z poslednich 5ti.

Vsehovsudy bych nevypsal větší kurz než 1.45, takže u mě dost nadhodnoceny match.

2020-04-08+02:00 | AdamSkrivan
Čtěte více

Gribkov

V rámci ruské Ligy Pro se utkají Aleksandr Gribkov a Aleksandr Petrov. Oba hráči spolu v poslední době odehráli mnoho zápasů. Od 28.3 2020 to bylo 17 střetnutí. Z nich Gribkov dokázal vyhrát 13 a Petrov jenom 4. Naposledy se střetli včera. Vítězem se stal Petrov 3:2 po setech 8:11, 11:6, 11:6, 10:12 a 11:9. Pro oba se jednalo o první zápas dne, takže ve výkonech mohla být patrná nerozehranost. Gribkov následně vyhrál 6 zápasů v řadě. Petrov naopak 6 zápasů v řadě prohrál. Gribkov je jednoznačně lepší hráč a navíc má skvělou formu.

2020-04-08+02:00 | renoraines777
Čtěte více

Gribkov

Vítám Vás u další pingpongové analýzy.

Tentokrát musím opět jít proti Petrovovi. Bude ho čekat ještě silnější soupeř než jakým je Smirnov. Petrov prodloužil svou sérii porážek na 6 v řadě. Gribkov naopak posledních 6 zápasů vyhrál a já osobně ho řadím k tomu nejlepšímu v této pochybné Lize Pro. Poslední vzájemný duel sice vyhrál Petrov v pěti setech a nejspíš proto je ten kurz takový jaký je, ale předchozí tři zápasy vyhrál Gribkov.

Gribkov si s mladým Petrovem poradí, kurz je velmi slušný. GL a dík a čau

2020-04-08+02:00 | Kristus9
Čtěte více

Nijman

Zdravím všechny sázkaře.

Pro svojí analýzu jsem si vybral zápas v exhibičním turnaji Modus Icons of Darts mezi již bývalým profesionálem Van Barneveldem a jeho krajanem Wesselem Nijmanem.

Ještě před pár týdny, možná i dny by v tomto zápase byl favorit určitě první jmenovaný, ale v šipkách je důležitý aspekt převážně psychika a herní pohoda. A v tomto ohledu je tom Nijman momentálně na úplně jiné úrovni.

Pro ty z vás, kteří turnaj nesledují dodám samozřejmě i statistiku. Zaprvé dodám, že se jedná o 3 hrací den a také o hru z domova, tudíž hráči nesoupeří na stejném pódiu a nemají v zádech ani podporu publiku. Oba hráči se spolu utkali jak v pondělí, tak úterý. Oba zápasy vyhrál Nijman celkem bez problému.

6.4 - Nijman vs Barneveld 5:1
7.4 Nijman vs Barneveld 5:2

Co je ovšem důležité zmínit, Nijman ma na turnaji celkovou bilanci 8 zápasů - 8 výher, naopak Barneveld přesně opačnou, 8 zápasů - 8 proher. Raymond se trápí už od začátku loňského roku, což korunoval na jeho oblíbeném MS, kde vypadl již v 1 kole. Byl to jeho poslední turnaj, protože právě po MS ukončil kariéru. Nyní se bude věnovat už pouze exhibicím a ani do nich nevkročil zrovna nejlépe.

Nijman je přesný opak, kariéru teprve startuje a ve svých 19 letech ukazuje, že s ním musíme v budoucnu počítat. Momentálně je na vítězně vlně a každý zápas s Barneveldem je pro něj navíc krom pocty i extra motivace dokázal, že by to mohl být jeho nástupce.

Upřímně nevěřím, že Raymond najde přes noc formu, když se mu to nepodařilo už nějaký týden a proto očekávám, že Nijman ovládne i třetí vzájemný zápas a posune vzájemnou bilanci na vedení 3:0.

Komu se analýza líbila, nechť se inspiruje. :)

2020-04-07+02:00 | gulbis
Čtěte více

Méně než 6.5

Tři vzájemné zápasy a třikrát pod tuto hranici. V tom posledním vzájemném zápase skóre pouze 2:2 a poté dvakrát šest branek.

Zdravím sázkaři. Dle mého opět nemá cenu toho moc v tomto turnaji vymýšlet a jdu do stejných sázek jako dnes, neboť se to ukázalo jako úspěšná strategie. Branek moc nepadalo a tak radši z matematického důvodu volím v některých zápasech o 0.5 vyšší hranici. Každopádně dnes se to velmi povedlo a při sázce 1.200 Kč na zápas jsme mohli vydělat krásných 6.000 Kč. Jeden zápas se ještě hraje.

2020-04-07+02:00 | Moda
Čtěte více

Gen.G -1.5

Ahoj sázkaři,

dnes si vsadím na League of Legends.

Gen.G je proti slabším týmům jistota. Ty dokáže šikanovat. Problém má jen s těmi nejlepšími a T1 prohrál oba zápasy a další prohru má s DragonX. Jinak vše vyhrál a má 12 výher z 15 zápasů.
Tým se skládá z Rascala na topu, z Clida v jungli, z midlanera bdd, z adc Rulera a ze supporta Life. Je to neskutečná soupiska Bdd je na midu nebezpečný. Kda má 7.58 a jeho Azir nebo Zoe je skoro jasný win pick. Za adc ničí ostatní Ruler, který má kda 8.55.

APK Prince je slabý, vyhrál 5 z 15 zápasů. Tým se skládá z topaře ikssu, z junglera Flawlesse, z midlanera Covera, z adc HyBrida, ze supporta Secreta. Jsou to daleko horší hráči, kteří se s Gen.G nemůžou měřit.

Vzájemný zápas vyhrál Gen.G 2:0. Oba zápasy byl jasně lepší a nebylo tam co řešit. APK Prince se v nich nezmohl na větší odpor.

Rozdíl je hodně velký a čekám výhru 2:0 pro Gen.G.

Hodně štěstí

2020-04-07+02:00 | Hostal
Čtěte více

Neprohra Pomir Dushanbe

1. tadžická liga, Futbal - muži

CSKA Pomir Dushanbe - Khujand, TIP: 1x

V tadzickej prvej lige si urcite zahram aj stavku v tomto zapase. Budem tu hrat neprehru domaceho celku. Stretne sa tu 4.celok minulej sezony CSKA s druhym Khujandom. CSKA mali celkovo bilanciu 8-5-8 a skore 24:27, ale doma hrali dobre a mali to tam 5-2-3 a skore 15:11.

Khujand zase cekovo 11-3-7 a skore 37:21. Vonku vsak boli dost priemerny s bilanciou 5-1-5 a skore 17:13.

Je tu ale pre mna velmi podstatny fakt ze CSKA na Khujand jasne vie zahrat co vidiet na vzajomnych zapasoch. Poslednych 10 zapasov je tam bilancia 2-6-2. Pricom dve vyhry Khujandu su z ich domaceho ihriska. A ak vezmeme do uvahy len zapasy na ihrisku CSKA tak 9 zapasov hranych od roku 2012 drzia CSKA bilanciu 4-5-1 a skore 13:9. Jedina vyhra Khujandu je este zo 16.4.2016 a aj to vyhrali len 1:0!!!

CSKA tento zapas doma nemozu prehrat!!!

2020-04-05+02:00 | KamilB
Čtěte více

Ne

Ahoj :-)
 
Vsázím na to že v zápase oba týmy NEdají gól
 
Hraje se bez diváků a neočekávám že by tento souboj nabídl nějaké gólové hody. Spíše je vysoký předpoklad že půjde o underový zápas a tím pádem věřím tomu že bude těžké se pro oba týmy střelecky prosadit. První zápas pro oba celky v lize který určitě nebude chtít nikdo prohrát. Spíše se tedy bude bránit a smrdí mi tu i bezgólová remka, kterou zkončil i poslední vzájemný zápas těchto dvou týmů.
 
- z posledních 4 zápasů týmu CSKA by nám sázka vyšla 2x = 50%
- tuto sázku hraju hlavně kvůli hostujícímu týmu kterému v tomto zápase moc nevěřím že dá gól. Prohrál totiž 4x ze svých posledních 5 zápasů a dokázal se prosadit pouze v jediném z nich. To znamená že hostující Khujang dal gól pouze ve 20% z posledních 5 utkání a to je krásných 80% pro nás
 
Výsledky posledních vzájemných zápasů také hrají ve prospěch této sázky:
Khujand - CSKA: 0:0 = OK
CSKA - Khujand: 2:1 = nevyšlo
Khujand - CSKA: 1:1 = nevyšlo
Khujand - CSKA: 0:0 = OK
Khujand - CSKA: 4:0 = OK
CSKA - Khujand: 3:3 = nevyšlo
CSKA - Khujand: 1:0 = OK
Khujand - CSKA: 0:0 = OK
CSKA - Khujand: 0:0 = OK
 
Ze vzájemných zápasů vidíme následující:
A) bezgólová remíza byla 2x z posledních 4 utkání (mluvil jsem o ní na začátku) to je 50%
B) bezgólová remíza rozhodně není nic neobvyklého ve vzájemných utkáních byla celkem 4x z posledních 9 = 44%
C) nás ale zajímá sázka "prosadí se oba týmy" tato sázka by nám vyšla celkem 6x z 9 vzájemných zápasů = 67% a to je dle mého názoru reálná šance že nám tento tip výjde
 
Závěr:
Ze všeho výše uvedeného je moje minimální důvěra 65-70% takže kurz vypsaný na tuto příležitost beru protože je z mého pohledu mnohem více pravděpodobné že nedají gól oba týmy.
 
Děkuji za přečtení a přeji co nejvíce zelených tiketů všem přátelé :-)

2020-04-06+02:00 | Jerzy88
Čtěte více

Top Esports -1.5

LEAGUE OF LEGENDS: LoL Pro League (Čína)
08.04.2020 13:00

K tomuto zápasu jen velmi stručně. V rámci LoL pro League dojde na souboj Team We vs. Top Esports. Já v tomto duelu jednoznačně favorizuji druhý jmenovaný tým. Top Esports se po slabším vstup do Pro League dostali na přelomu března / dubna do fantastické formy a ničí jednoho protivníka za druhým. Za poslední dva týdny Top Esports mají na svém kontě už 5 výher v řadě (Dominus Esports, JD Gaming, Oh My God, Suning, Rogue Warriors). Momentálně Top Esports patří 5.místo (8 bodů, 8 výher, 3 prohry, skore 16:10). Naopak Team We na přelomu března / dubna nezvládl zápasy s LGD Gaming a Bilibili Gaming, což jsou dva týmy z dolní poloviny tabulky. Už předchozí dva souboje s Suningem a Rogue Warriors zachranoval Team We na poslední chvíli a urval dvě těsná vítězství. Dle mého názoru budou od začátku utkání dominovat Top Esports a dokáží zvítězit poměrem 2:0 na sety. Tentokrát volím handicapový tip, kde je velmi výhodný kurz 1,95. Na přesný výsledek 2:0 je kurz pouze 1,90. Doporučuji přidat na tiket co nejdříve než dojde ke korekci / srovnaní kurzů. Hodně štěstí všem.

29.06.19 LOL Top Esports Team WE 2:1
19.03.19 LOL Team WE Top Esports 2:1
06.08.18 LOL Team WE Top Esports 1:2
16.06.18 LOL Team WE Top Esports 0:2
04.03.18 LOL Team WE Top Esports 2:1

2020-04-07+02:00 | hotar1
Čtěte více

Pomir Dushanbe

Zdravím sázející..

Fotbal, 1.Tadžická Liga

Máme tu fotbal a Tadžickou ligu kdy jsem se rozhodl zahrát sázku bez remízy pro domácí celek CSKA Pomir Dushanbe pro které to bude první zápas sezóny stejně jak pro jejich dnešní soupeře.. Když se ale podíváme na předchozí sezónu, tak CSKA skončilo na 4. místě kdy jim chyběl pouze jediný bod k tomu, aby se dostali do poháru AFC. Co se týče hostující celku Khujandu, tak ten zvládl minulou sezónu o něco lépe kdy skončil na druhém místě a měl 7 bodů více než CSKA.

Nicméně posledních 4 vzájemné utkání nám přinesli 3x remízu a jednou vyhrála CSKA a věřím jim i v tomto utkání..

Pokud by byla náhodou remíza, tak by se nám vklad za sázku vrátil..

Sledujte mě:)

2020-04-05+02:00 | Medv3dev
Čtěte více
Při používání této stránky se využívají cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu obsahu. Používání cookies zabráníte změnou nastavení v internetovém prohlížeči. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies tak jak je uvedeno v našich Pravidlech užívání cookies. Souhlasím